Nasze wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej (zaczynaliśmy w 2007 roku), pozyskane podczas współpracy z dużymi agencjami reklamowymi, pozwala na świadczenie kompleksowej obsługi kampanii reklamowych. Proponujemy szeroki wachlarz usług reklamowych na terenie całej Polski, na nośnikach reklamowych zarówno wolnostojących jak również wszelkiego rodzaju aktywności eventowe i działania w galeriach handlowych.

Oferujemy nośniki reklamowe typu konstrukcje - rusztowania, dmuchane nośniki typu Airwall oraz lawety reklamowe.

Naszym atutem jest zapewnianie kompletu usług reklamowych na każdym etapie kampanii. Od zaplanowania działań zgodnie ze specyfikacją klienta, poprzez pozyskanie lokalizacji i powierzchni reklamowych, wypożyczenie lub produkcję nośników reklamowych, druk materiałów promocyjnych i zapewnienie osób do promocji, przez montaż oraz nadzór logistyczny nad całością, po końcowy raport zdjęciowy z akcji.

Zaletą kampanii realizowanych na naszych nośnikach reklamowych jest sezonowość. Poprzez nagłe pojawianie się dużych powierzchni reklamowych w miejscach znacznego ruchu kołowego/pieszego, zwracają one większą uwagę odbiorców niż standardowe, stałe nośniki reklamowe typu bilbord o mniejszej powierzchni. Poprzez mobilność naszych nośników możemy zaprojektować ruchomą kampanię reklamową, polegającą na przestawianiu nośnika w różne miejsca podczas jednej kampanii.

 

Zdjęcia użyte na stronie zostały wykonane podczas kampanii realizowanych dla naszych Kontrahentów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.