KONSTRUKCJE REKLAMOWE (RUSZTOWANIA)

  • Rodzaj nośnika: rusztowanie jednostronne lub dwustronne
  • Teren: klienta lub możliwość pozyskania
  • Materiał reklamowy: baner blackout nie przepuszczający światła
  • Opcje dodatkowe: oświetlenie

Charakterystyka nośnika: Specyfika rusztowania pozwala na dowolną konfigurację jeśli chodzi o wymiar banera. Najpopularniejszy formaty to 12x4m i 10x5m, które dają odpowiednio 48 i 50m2 powierzchni reklamowej. Dla firm preferujących większe formaty proponujemy konstrukcje pod baner 15x5m czyli całe 75m2 powierzchni. W lokalizacjach, w których jest mało miejsca na reklamę, optymalne będą reklamy z banerem 5x3m lub 6x3m.

Wszystko zależy od fantazji i zapotrzebowania klienta oraz możliwości terenu. Najczęściej spotykane lokalizacje pod takie nośniki są to wjazdy do konkretnych miast, lokalizacje ustawiane sezonowo na trasach do miejscowości wypoczynkowych lub do przedsiębiorstw klienta, oraz konstrukcje w miastach. Konstrukcje reklamowe stawiamy zarówno na terenie własnym klienta jak również świadczymy usługę pozyskania pod wynajem dowolnych terenów zgodnie ze specyfikacją klienta. Jeśli teren jest odpowiedni, konstrukcja może być dwustronna, co zwiększa powierzchnię reklamy dwukrotnie, oraz oświetlona, co zwiększa czas ekspozycji.

Zaletą kampanii realizowanych na takich rusztowaniach reklamowych jest ich sezonowość. Poprzez nagłe pojawianie się dużych powierzchni reklamowych w miejscach znacznego ruchu kołowego/pieszego zwracają one większą uwagę odbiorców niż standardowe, stałe nośniki typu bilboard o mniejszej powierzchni. Poprzez ich mobilność możemy zaprojektować ruchomą kampanię reklamową polegającą na przenoszeniu rusztowania z reklamą w różne miejsca podczas jednej kampanii.